Home / GRYFICE / Rekordowa Wielka Orkiestra w Gryficach

Rekordowa Wielka Orkiestra w Gryficach

To była rekordowa – kolejny już raz – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gryficach. Mieszkańcy całej gminy okazali się bardzo hojni i wrzucali pieniądze do puszek.

Blisko 13 wolontariuszy w tym Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich, kwestowało na ulicach Gryfic. Mieszkańcy całej gminy okazali się bardzo hojni i wrzucali pieniądze do puszek. Nie zabrakło wspaniałych licytacji i tradycyjnych zabaw w tym Wielkiej Ściskawy oraz Światełka do Nieba, które w tym roku miało zupełnie innych charakter. W Gryficach udało się zebrać 61 729.60 złotych.

Celem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Zbierane były środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

fot. Gmina Gryfice/WOŚP Gryfice

Sprawdź także

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gryficach

Gmina Gryfice gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na ulicach miasta pojawi …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.