Home / POWIAT / Rekordowy bieg w Mrzeżynie. WOŚP gra w całej Polsce

Rekordowy bieg w Mrzeżynie. WOŚP gra w całej Polsce

Od samego rana w całej Polsce trwa 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej. W Mrzeżynie już po raz VII odbył się bieg z Jackiem Kabatą. Wiemy już, że w tym roku ponownie pobiegła rekordowa ilość zawodników.

80 zawodników wystartowało w 7 edycji Biegu z Jackiem Kabatą, który w Mrzeżynie odbywa się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jacek Kabata w tym roku pokonał 28 – 2 kilometrowych okrążeń trasy.  Wiemy już, że był to rekordowy bieg. Do bicia rekordu przystąpiło w sumie 207 zawodników (formuła pozwala na dołączenie w każdym momencie). Podobnie jak w latach ubiegłych w biegu udział wzięli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie. – To był rekordowy bieg. Do wspólnej zabawy i bicia rekordu przystąpiło 207 osób, którzy w sumie pokonali blisko 2800 kilometrów – powiedział Marcin Szymanowicz z mrzeżyńskiego sztabu.

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.