Home / BROJCE / MALF reaktywacja. Zapowiedź VII edycji

MALF reaktywacja. Zapowiedź VII edycji

Po kilku latach przerwy na parkiet Mrzeżyńskiego Centrum Sportu wraca Mrzeżyńska Amatorska Liga Futsalu. To wielki moment dla tych, którzy tęsknili za jedną z najlepszych amatorskich lig w regionie.

Do 25 listopada trwają zapisy do VII edycji Mrzeżyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Już niebawem pojawi się więcej informacji. – Wracamy po kilku latach nieobecności. W ostatnim czasie otrzymywaliśmy zapytania dotyczące rozgrywek, dlatego też zdecydowaliśmy się, aby ponownie zaprosić na parkiet MCS drużyny z całego regionu. Pojawiały się zapytania z Kołobrzegu, Kamienia Pomorskiego no i oczywiście z całego Powiatu Gryfickiego – powiedział Kamil Twarzyński, kierownik Mrzeżyńskiego Centrum Sporu. – Już na początku listopada pojawią się szczegóły dotyczące MALF, ale już dzisiaj zachęcam do startu. VII edycja będzie wyjątkowa – dodał.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.