sobota, 25 Styczeń 2020
Home / TRZEBIATÓW / Józef Domański złożył uroczyste ślubowanie

Józef Domański złożył uroczyste ślubowanie

W czasie pierwszej Sesji Rady Miejskiej w Trzebiatowie, która odbyła się 22 listopada Józef Domański złożył uroczyste ślubowanie.

– To dla mnie, ale także dla Radnych wyjątkowa chwila. Złożyłem uroczyste ślubowanie i zaczynam pracę jako Burmistrz Trzebiatowa. Dziękuję za zaufanie, wsparcie i poparcie jakim obdarzyliście mnie w czasie kampanii i wyborów – powiedział Józef Domański w czasie pierwszego wystąpienia. – Dziękuję każdemu z osobna, wszystkim tym, którzy mnie wybrali.  Mam za co dziękować. Gratuluję również Radnym. Kampania się zakończyła, a przede mną ciężka praca. Mój ojciec mawiał – Chcesz osiągnąć coś więcej? Musisz pracować dwa razy ciężej. Nie będę mówił, że od jutra będzie pięknie i wspaniale, że Gmina będzie mlekiem i miodem płynąca, ale zrobię wszystko, żeby nasza Gmina odrabiała w szybkim tempie wieloletnie zaległości(…) Zaczynam kadencje w trudnych warunkach. Gmina jest zadłużona. Wiedziałem co mnie czeka, ale gwarantuję, że nie będę unikał podejmowania trudnych decyzji, które będą służyły mieszkańcom. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, a tym, którzy na mnie nie oddali swojego głosu obiecuję, że zrobię wszystko, aby przekonać do swojej wizji rozwoju Gminy. Pomimo różnych preferencji najważniejsza dla nas powinna być nasza Gmina i Mieszkańcy – zaznaczył Józef Domański.

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.