Home / GRYFICE / Wybory Samorządowe 2018: Kandydaci do Rady Miejskiej w Gryficach

Wybory Samorządowe 2018: Kandydaci do Rady Miejskiej w Gryficach

Przedstawiamy Państwu nazwiska kandydatów, którzy powalczą o 21 mandatów do Rady Miejskiej w Gryficach w październikowych wyborach samorządowych:

 

Okręg 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

KARNIEJEW Magdalena

PATELAK Edward

SZCZEPAŃSKI Emil Józef

KURCZAK Beata

BODNAR Wiesława

KOZŁOWSKI Jacek

KWIECIŃSKA-SOKOŁOWSKA Ilona

ŁOBOŻEWICZ Robert Jacek

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA – POWIAT GRYFICKI

SZCZYGIEŁ Andrzej Wacław

GŁOS Edward

AUGUSTYNEK Dorota Katarzyna

WITKOWSKI Henryk

KRAWCZYK Małgorzata

DANIŁÓW Jan

RUDZKI Norbert

WALCZAK Elżbieta

 

KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

ŁABĘDZKI Grzegorz Albert

MIKULSKA Monika

KUPCZYK Magdalena Regina

KRZYWAK Ilona

BALICKA Żaneta Justyna

BOGUTA Kamila Janina

SAĆ Roman Józef

BORUK Maksymilian

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW

HEILIK Wincenty Jan

HRYSZEL Beata Izabela

BUDZELEWSKI Radosław Łukasz

GAJDA Karina Wioleta

KLIMUK Małgorzata

SOWA Joanna

BROSZKIEWICZ Dawid

MALINOWSKA Paulina

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ASZTEL Wiesław Jan

POPIK Maria

SMAL Piotr

BROSZKIEWICZ Henryk Władysław

KURCZAK Justyna Joanna

WALCZAK Michał

DYLEWSKA Halina

MROCZKOWSKA Edyta Maria

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KASZLEJ Tomasz Radosław

KOPERSKA-SOKOŁOWSKA Helena Zofia

SZAFRAŃSKA Maria Genowefa

KOŁODYŃSKI Daniel Stanisław

PLUTA Maria Janina

BALICKI Tadeusz Hieronim

CZARNAS Grzegorz Daniel

BIDLER Ryszard

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA

PRUCHNIAK Wioletta Iwona

STEFAŃSKI Marek Zbigniew

KWIECIŃSKA-BOGUS Paulina Anna

DOMAGALSKA Ewa

MORITZ Roman

JASKUŁA Zygmunt Roman

SYNIEC Daniel Paweł

ŁAGOSZ Andrzej

 

 

Okręg 2

 KWW Wspólny Samorząd

WOLSKA Cecylia

ZAROSA Karol

LAL Monika Mirella

CABANEK JerzyCzesław

SZETERLAK Olga

BIEDNIUK Emilian

ŁOCHOZIAK Małgorzata Ewa

 

KWW Plan dla Gryfic Krzysztofa Brożyńskiego

RATAJCZAK Jacek Grzegorz

KATKOWSKA Beata Anna

TUŁOWIECKI Jacek Marek

KRYPEL Romana Władysława

WASYLÓW Mateusz.

 

KWW Ziemia Gryficka – Powiat Gryficki

MAJEWSKI Bogdan

KUBALICA Andrzej Władysław

LENTOWCZYK Barbara

WRÓBLEWSKA Aleksandra

CIACH Stanisław

ULDYNOWICZ Ilona Barbara

PIETRZAK Wiesław Bogusław.

 

KW Powiatowego Stowarzyszenia Idziemy Razem

MATUSZEWSKI Kazimierz Jan

KANDYBA Ewa

GENIUSZ-CIEBIEŃ Anna

RODKIEWICZ-SIEMASZKO Monika Dorota

KROGULECKI Krzysztof Janusz

KACZMARSKI Marcin Daniel

POLITAJEW Anna Maria.

 

KW Mieszkańcy dla Mieszkańców

BYCZKIEWICZ Aldona Anna

DOBROSOLSKA Dorota Katarzyna

PRZYBYŁA Ewa Maria

BRZEZIŃSKA Alicja

SULWIŃSKI Roman Jan HORNIATKO Krzysztof

ROGIŃSKI Artur Mariusz.

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

MARTYNOWICZ Andrzej Stanisław

FIJAŁKOWSKI Tomasz

JASIEWICZ Piotr

KRUPSKA Bożena Maria

JANKOWSKA Anna

JABŁOŃSKA Dorota

CZERWIŃSKA Alicja.

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

KUBIAK Jarosław Stanisław

KRAJCER Leszek

PROKOPOWICZ Magdalena Ewa

KOWALONEK Grzegorz Jan

SULWIŃSKA Dorota

STOŁECKA Elżbieta Józefa

ZADWORNY Marek Stanisław.

 

KWW Stanisława Hołubczaka

SAWICKI Grzegorz Henryk

KRAJCER Mariusz Stanisław

NOWAK Jarosław

KUBALICA Ewa Dorota

KAPELA Adrian Sebastian

GIERSZEWSKA Paulina Monika

PEŁCZYŃSKA-NEJMASZ Danuta.

 

Okręg nr 3

KWW Wspólny Samorząd

KUSIAKIEWICZ Tadeusz

DRELICH Małgorzata

SUCHORSKI Mirosław Marek

KOWALEWSKA Dominika

CHYBIŃSKA Paulina Natalia

FILIPOWICZ Tomasz Mariusz

STASZCZYK Elżbieta Anna.

 

KWW Ziemia Gryficka – Powiat Gryficki

MALACA Wiesław

MAJOR Jan

BOROWIECKI Jacek

WIERZBICKA Jolanta Kamila

BEZCZYŃSKA Danuta Teresa

BLUMENSZTEJN-CZERWIŃSKA Monika Magdalena

DZIKOWSKI Henryk Czesław.

 

KW Powiatowego Stowarzyszenia Idziemy Razem

SMOLEŃSKA Beata

PELC Marzena Mariola

SZCZUDŁO Grzegorz

ŻÓŁTASZEK Anna

RATAJCZYK Maja Alicja

DOBKOWSKI Grzegorz Adrian

ZDANCEWICZ Jakub Andrzej.

 

KW Mieszkańcy dla Mieszkańców

SZMYT Jan Józef

SZYMAŃSKI Franciszek Janusz

SIUTYŁA Eryk

KARACZYN Agnieszka Katarzyna

WIŚNIEWSKA Jolanta Barbara

MAŚLANKIEWICZ Anna Magdalena

KIJOWSKA-SZESZUŁA Alicja Katarzyna.

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

DROŹDZIEL Leszek Andrzej

PIOTROWICZ-KOPEĆ Magdalena

MARKOWSKI Marek Włodzimierz

BROŻYŃSKI Andrzej

BZDURSKA Teresa

KRZYSIEK Małgorzata

WIERZBICKA Teresa Marta.

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

SZCZYGIEŁ Andrzej Kazimierz

PIĄTKOWSKA Elżbieta

PROFUS Teresa Maria

STANKIEWICZ Mariusz

GIERCZAK Oskar Dominik

HASIAK Jarosław Waldemar

SZOŁKOWSKA Alicja Barbara.

 

KWW Stanisława Hołubczaka

MILER Artur Jan

SIDOROWICZ Marzena Katarzyna

WŁODARCZYK Sebastian

RZEPECKI Piotr Robert

RESZKA Aleksandra Magdalena

DĘBICKA Ewa

DARASZKIEWICZ Zbigniew Leszek

 

Okręg nr 4

KWW Wspólny Samorząd

CHABOWSKI Zbigniew Tadeusz

NOWAK Janusz

KAMIŃSKI Paweł Stanisław

SOŁOWIEJ Stefan

CHARYTON-KARAŚ Edyta Alicja

BRUSZNICKA Stanisława Dorota

NOWAK Irena.

 

KWW Plan dla Gryfic Krzysztofa Brożyńskiego

BROŻYŃSKI Krzysztof Mieczysław

BRZOZOWSKA Ewa Maria

MOTAŁA Grzegorz Józef

KATKOWSKA Ewelina

SZCZYGIEŁ Weronika Wiktoria

KRZECZKOWSKA Katarzyna Irena

KARGUL Roman Andrzej.

 

KWW Ziemia Gryficka – Powiat Gryficki

TOKARCZYK Krzysztof

ŁEBEDYŃSKA Władysława

BOROCH Tadeusz

KASPEREC-CAPAŁA Ewa

ROZBICKI Eugeniusz

RUTKOWSKA-SALOMON Aleksandra Irena

CZERWIŃSKI Mariusz Ryszard.

 

KW Powiatowego Stowarzyszenia Idziemy Razem

MALCZEWSKI Tomasz Jerzy

BAKALARSKI Bogusław Jan

SZAFRAŃSKA-KASPEREC Ewa Klaudia

BIENEK Dawid Jan

BODNAR Ewa Grażyna

TOMIAŁOJĆ Marta Natalia

SOBINEK Adam Paweł.

 

KW Mieszkańcy dla Mieszkańców

MELNIK Przemysław

RYSAK Leonard Grzegorz

PRZYBYŁA Katarzyna Ewa

CZUSZ Aldona Anna

TEJMAN Agnieszka Anna

KAMIŃSKI Sylwester

MAŚLANKIEWICZ Kamil.

KW Prawo i Sprawiedliwość

OMELAŃSKA Jolanta Danuta

JASIŃSKA Beata Maria

KUŁECZKO Krystyna

GAŁĄZKA Henryk Włodzimierz

STACHOWIAK Krzysztof Wawrzyn

DYCZYŃSKI Przemysław Jan

PAPAJEWSKA Krystyna Maria.

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

DZIĘGIELEWSKI Grzegorz

BOBROWSKA Wioletta

MANTAJ Elżbieta

ZEMSKA Bogusława

MARCIŃCZYK Krzysztof Robert

PASTERNAK Klaudia Alicja

WAWRZYNIAK Tomasz Jan.

 

KWW Stanisława Hołubczaka

DOMAGALSKA Teresa

KACZMAREK Janusz Andrzej

KUNIKIEWICZ Beata Edyta

MARKOWSKI Krzysztof Piotr

BALONIS Paweł Adam

ADAMSKI Piotr

PRZYBYLSKA Monika.

 

 

 

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.