wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / REGION / Intermarche Rega Trzebiatów rozpoczyna rundę wiosenną

Intermarche Rega Trzebiatów rozpoczyna rundę wiosenną

Przed podopiecznymi Kamila Twarzyńskiego pierwszy mecz ligowy. Już w najbliższą sobotę w Trzebiatowie zostanie rozegrany mecz pomiędzy miejscową Inetrmarche Regą, a Spartą Węgorzyno.

Ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne przełożony został pierwszy mecz rundy, w którym Rega miała zagrać w Gościnie z tamtejszym Olimpem. Po wysokim zwycięstwie (9:3) w meczu pucharowym z Wybrzeżem Rewalskim Rewal zawodnicy czwartoligowej Intermarche Regi Trzebiatów są „głodni” gry. Przed nimi, a także kibicami prawdziwy maraton rozgrywek w Trzebiatowie. Pierwszy mecz „w domu” odbędzie się w najbliższą sobotę 17 marca o godzinie 15:30. Rywalem podopiecznych Kamila Twarzyńskiego będzie Sparta Węgorzyno. 24 marca o godzinie 15:30 odbędzie się pojedynek z Raselem Dygowo, a 31 marca o godzinie 13:00 z Kluczewią Stargard.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej Intermarche Rega Trzebiatów zajmuje 6 pozycję w tabeli z 27 punktami na koncie. Do lidera – Bałtyku Koszalin traci 15 punktów. – To bardzo ważny okres. Na początku rundy gramy u siebie aż w trzech meczach. Musimy to wykorzystać, aby później grać spokojniej. Wierzę w swoich zawodników, którzy solidnie przepracowali okres przygotowywaczy. Widzieliśmy to w meczach kontrolnych, a także w meczu pucharowym – zaznaczył Kamil Twarzyński, trener Intermarche Regi Trzebiatów.

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.