niedziela, 23 Luty 2020
Home / TRZEBIATÓW / Spotkanie w sprawie trzebiatowskiego muralu. Będą rozmawiali również o próbie bicia rekordu

Spotkanie w sprawie trzebiatowskiego muralu. Będą rozmawiali również o próbie bicia rekordu

Komitet organizacyjny „muralowo-piżamowy” wraz z Burmistrzem Józefem Domańskim, zaprasza na zebranie organizacyjne w sprawie stworzenia muralu oraz szumne oddanie go do użytku podczas bicia światowego rekordu Guinnessa w piżamach w dniu 20 czerwca. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia o godzinie 17:00 w Pałacu nad Młynówką w Trzebiatowie.

-Na spotkanie zapraszamy wszystkich,, którzy mają pomysły na show i frekwencję na imprezie, oraz są w stanie te pomysły zrealizować. Zapraszamy sponsorów, i lokalne media. Zapraszamy przedstawicieli szkół, bo młodzież szkolna to bardzo istotny element rekordu. Zapraszamy szefów organizacji, stowarzyszeń i instytucji z Trzebiatowa, z Gryfic, z Mrzeżyna i innych miejscowości. Potrzebujemy wsparcia. Zapraszamy każdego, kto jest w stanie coś wnieść w ten niepowtarzalny event. Zorganizujmy to razem tak, żeby hałas był słyszalny w całej Polsce. Nie przewidujemy na spotkaniu dyskusji pod hasłem „CZY” tylko pod hasłem „JAK”. Czekamy w czwartek 9-go stycznia w czytelni trzebiatowskiego pałacu – zaznaczają pomysłodawcy spotkania.

Na zdjęciu jedna z wielu propozycji.

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.