Home / GRYFICE / Gryficki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już działa! Wolontariusze mogą już rejestrować się online

Gryficki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już działa! Wolontariusze mogą już rejestrować się online

12 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz dwudziesty ósmy! Gryficki sztab już aktywny! Wolontariusze mogą już rejestrować się online. Lada dzień ruszą zapisy stacjonarne. Podczas przyszłorocznego finału Orkiestra będzie zbierać na „Zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

Rozpoczęło się już przyjmowanie zgłoszeń online. Gryficki sztab zachęca do współpracy przy organizacji finału. – Każde ręce i każda chęć pomocy na wagę złota. Czekamy na wolontariuszy – mówi Paweł Kamiński, szef gryfickiego sztabu WOŚP. Jeśli chcecie dokonać zapisu elektronicznie należy to zrobić na stronie  iwolontariusz.wosp.org.pl. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią konto powinna założyć osoba dorosła. W trakcie rejestracji należy odnaleźć sztab Gryfice (wpisując w dostępną wyszukiwarkę sztabów „Gryfice”). Po zgłoszeniu należy potwierdzić je w siedzibie sztabu WOŚP Gryfice – https://www.facebook.com/WOSPGryfice/.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.