poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Home / POWIAT / IX Paczka dla Bohatera. Trwa zbiórka w Trzebiatowie

IX Paczka dla Bohatera. Trwa zbiórka w Trzebiatowie

Trwa zbiórka na organizację IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Każdy najmniejszy gest jest dla organizatorów ogromnym wsparciem, ponieważ dzięki temu mogą pomóc większej ilości kombatantów oraz sprawić, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia staną się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów.
To już po raz dziewiąty Paczka dla Bohatera przyciąga ludzi dobrej woli, którzy chcą wesprzeć naszych Bohaterów i podziękować im za trud walki o Wolną Polskę. Paczkę tworzą ludzie i to oni są siłą naszej każdej akcji. Bohaterowie, wolontariusze i darczyńcy, po prostu dobrzy ludzie. Prowadzona zbiórka jest zgłoszona i zarejestrowana w MSWiA oraz podlega ścisłemu rozliczeniu po jej zakończeniu. Ponadto akcja posiada patronaty Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej Ministra Edukacji Narodowej. Organizatorzy popierają wszelkie akcje i inicjatywy, które mają na celu dobro i pomoc naszym Bohaterom, niemniej jednak w celu uniknięcia jakichkolwiek nadużyć oraz zachowania transparentności działań Stowarzyszenia, informują, iż każda akcja sygnowana nazwą #PaczkaDlaBohatera lub prowadzona na rzecz IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera powinna być realizowana przez zarejestrowanych i zgłoszonych do Stowarzyszenia koordynatorów lub wolontariuszy. Środki pieniężne zbierane są jedynie poprzez wpłaty na konto Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera, licytacje na Bazarku „Paczka dla Bohatera” oraz ustanowionej przez Stowarzyszenie zbiórce na portalu zrzutka.pl Każdy najmniejszy gest jest dla nas ogromnym wsparciem, ponieważ dzięki temu możemy pomóc większej ilości kombatantów oraz sprawić, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia staną się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów. Wiemy, że z pomocą ludzi o dobrych sercach uda się to.
Akcję w Trzebiatowie wspiera 3 batalion zmechanizowany im. Legii Akademickiej 7 Pomorskiej Brygady Obrony Wybrzeża. Koordynatorem w gminie Trzebiatów jest Natalia Bajcarz. Tel. 785714077. Miejsce zbiórki: – Sklep Intermarche Trzebiatów – Zespół Szkół Wzdz Trzebiatów – 16-12 Hufiec Pracy w Trzebiatowie – Szkoła podstawowa nr 1 ul. Kamieniecka + (stare gimnazjum ul. Wodna) – Szkoła podstawowa nr 2 ul. Długa – Przedszkole publiczne ul. Waryńskiego i Kilińskiego – Zespół szkół ponadgimnazjalnych (plac lipowy) – Szkoła podstawowa i przedszkole w Niechorzu – Urząd miasta i gminy w Trzebiatowie – Jednostka Wojskowa 3bz Trzebiatów.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.