czwartek, 23 Styczeń 2020
Home / BROJCE / Dołącz do poszukiwania skarbów Powiatu Gryfickiego! Zróbmy to „Z Pomysłem”! Odkryjmy perełki regionu

Dołącz do poszukiwania skarbów Powiatu Gryfickiego! Zróbmy to „Z Pomysłem”! Odkryjmy perełki regionu

Stowarzyszenie „Z Pomysłem” realizuje projekt „Z Pomysłem na 3 sektor w turystyce”. Jego celem jest odkrycie nieznanych, wyjątkowych i oryginalnych zakątków na mapie Powiatu Gryfickiego. Miejsc, które mogą skraść serce i duszę. Miejsc z potencjałem, ciekawymi ludźmi i historią. Szukamy takich perełek licząc na to, że mieszkańcy powiatu dołączą do Nas i wskażą nam takie zakątki – mówią ludzie ze stowarzyszenia.

 – Z pewnością każdy z Was zna miejsca, których piękno i oryginalność mogą skraść serce. Powiat Gryficki skrywa nieodkryte tajemnice i zaskakujące atrakcje, które wciąż nie istnieją na turystycznej mapie Polski. Realizując to przedsięwzięcie chcemy pokazać potencjał miejsc, ludzi i historii z nimi związanych. Wspólnie z Wami chcemy poszukiwać tych „perełek” – zachęcają do aktywności członkowie Stowarzyszenia Z Pomysłem, którzy liczą na mieszkańców Powiatu Gryfickiego. – Za nami dwudniowe forum, podczas której próbowaliśmy na mapie Powiatu Gryfickiego umiejscowić te wszystkie wyjątkowe miejsce, które warto odkryć i polecić innym. Lista pomysłów, sugestii i inspiracji jest długa, ale to nie koniec! Czekamy na Wasze propozycje pod adresem zpomyslem@adres.pl  – dodają pozytywnie zakręceni ze stowarzyszenia „Z Pomysłem”.

Wspólnie mamy moc robienia rzeczy fajnych, zróbmy to Z Pomysłem!

#PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik

Projekt „Z Pomysłem na 3 sektor w turystyce” finansowany jest z programu „Społecznik na lata 2019-2021 -Program Marszałkowski”

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.