niedziela, 23 Luty 2020
Home / GRYFICE / Burmistrz Trzebiatowa nagrodził młode tancerki

Burmistrz Trzebiatowa nagrodził młode tancerki

Na sesji Rady Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Trzebiatowie, która odbyła się 28 listopada Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa nagrodził  utalentowane tancerek z gminy Trzebiatów.

W dniach 11-13 października w Płocku odbywały się taneczne Mistrzostwa świata WADF 2019 Płock Urban Street Dance. Przez trzy dni Płock był stolicą nie tylko polskiego, ale międzynarodowego tańca – w Orlen Arenie wystąpiło ponad 3,2 tysiąca zawodników. Udział w mistrzostwach wzięli podopieczni Szkoły Tańca TOP TOYS działającej w gryfickiej Gryf Arenie, a wśród nich młode i utalentowane mieszkanki naszej gminy. Nie mogło być inaczej tancerki wróciły do domów z medalami i wspaniałymi osiągnięciami.

 Jagoda Jakubowska, Nadia Koziorowicz, Iga Czyżyk, Hania Czyżyk, Zuzia Ostaszewska, Antonina Ostaszewska, Hania Styranka, Zosia Sobczak, Martyna Senderska oraz Zuzia Ciach wykazały się ogromnym profesjonalizmem oraz talentem. Podopieczne wspaniałych trenerów: Mai Kwiatkowskiej i Macieja Orłowskiego zdobyły medale i osiągnęły wyróżnienia w kilku kategoriach.

Największy sukces – Mistrzostwo świata w kategorii 8-11 lat, zdobyła formacja ZAZA. Dziewczyny dnia 18 października wystąpiły w programie telewizyjnym „Pytanie na śniadanie”.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.