czwartek, 5 Grudzień 2019
Home / POWIAT / Trzebiatów jest wielki! Mamy już ponad 10 tysięcy na mural! Pomożecie?

Trzebiatów jest wielki! Mamy już ponad 10 tysięcy na mural! Pomożecie?

Miasto opanowało muralowe szaleństwo! To jak pospolite, społeczne ruszenie w ważnej dla przestrzeni miejskiej sprawie! W skarbonkach pękło pierwsze 10 tysięcy! Do wymarzonego celu brakuje jeszcze trochę! Zbieramy dalej! Czytaj gdzie i jak możesz zasilić zbiórkę na mural.

– Jesteśmy oczarowani, zaczarowani, pełni euforii, bo to zaledwie kilkanaście dni odkąd ruszyła społeczna zbiórka na mural – mówi jeden z organizatorów i inicjatorów akcji, Krzysztof Wasilewski, którego wspiera dzielna załoga zapaleńców. Drukują plakaty, organizują odezwy, mobilizują i zachęcają! Od wtorku w wybranych punktach miasta można znaleźć specjalne skarbonki na datki. – Oprócz zbiórki na zrzutce.pl, zbieramy do skarbonek, a także za pośrednictwem licytacji, które zamieściliśmy na profilu trzebiatow.online – tłumaczą organizatorzy.

A w Internecie różności począwszy od karnetu na siłownię, poprzez markowe okulary od optyka, ozdoby koronkowe, kolację dla dwojga, zabiegi kosmetyczne i rehabilitacyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przypomnijmy, że koszt zaprojektowania i wymalowania muralu na ścianie jednej z trzebiatowskich kamienic to około 30 tysięcy. – To projekt społeczny, dużego kalibru, do tej pory nikt nie porwał się na takie wyzwanie. Artystą, który mógłby zrealizować projekt będzie Cukin, znany i ceniony twórca murali z Koszalina, który parę dni temu poprowadził warsztaty graficzne w pałacu dla młodzieży – tłumaczą członkowie komitetu zbiórki, która została jakiś czas oficjalnie zgłoszona i zarejestrowana. Projekt „Trzebiatowski Mural” wystartował z całą mocą! Liczy się każdy grosz! Więc My także liczymy na Was!

Zbiórka na mural na portalu zrzutka.pl

Tu znajdzie skarbonki:

1 – w sklepie odzieżowym MM obok Żabki Jadwiga Maczuga

2 – w biurze In Plus Biuro Rachunkowe ul. W. Witosa 9a Kinga Ringert

3 – w sklepie Wasserman ul. Strumykowa 15 Krzysztof Wasilewski

4 – w sklepie Intermarche (3 sztuki) ul. Nowa 8

5 – w sklepie 4 Homes ul. Zajazdowa 5 Wojciech Bodnar

6 – Salon&Spa MNE ul. Rynek 11 Marcin Nowakowski

7 – Pub Hattrick ul. Dworcowa 13 Piotr Gorski

Czytaj także:

http://nowy.gryfickie.info/2019/11/12/czy-w-trzebiatowie-powstanie-mural-mieszkancy-zakasali-rekawy/

fot. GI, pinterest JS.

Sprawdź także

Gryficka Parada Światła. Weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

Już po raz drugi, 19 grudnia, ulicami Gryfic przejdzie Parada Światła i jak zapewniają organizatorzy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.