wtorek, 19 Listopad 2019
Home / POWIAT / Podpisanie umowy na remont dróg: Zapolice – Sadlno oraz w Otoku

Podpisanie umowy na remont dróg: Zapolice – Sadlno oraz w Otoku

Na terenie Powiatu Gryfickiego wyremontowane zostaną kolejne drogi. 4 listopada w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyło się podpisanie umowy na przebudowę dróg Zapolice – Sadlno oraz w Otoku.

Inwestycje, o których mowa zostaną pokryte wyłącznie ze środków własnych. Przebudowa drogi powiatowej nr 3117z polegająca na wzmocnieniu odcinka Zapolice – Sadlno na długości ok. 1,5 km. Koszt inwestycji: 821,517 zł brutto. Termin zakończenia prac planowany jest na 10 grudnia br, jednak inwestycja uzależniona jest w dużej mierze od warunków atmosferycznych.

Przebudowa drogi powiatowej nr 3113z polegająca na wzmocnieniu nawierzchni jezdni przebiegającej przez miejscowość Otok ( 900 m br.) Koszt inwestycji: 470,283,12 zł.

Sprawdź także

Rocznica odzyskania Nieodległości w Gryficach

Już 10 listopada w Gryficach wspominano 101 rocznice odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rocznica odzyskania Niepodległości …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.