wtorek, 19 Listopad 2019
Home / GRYFICE / Zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarza w Gryficach

Zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarza w Gryficach

Od 31 października rozpoczną się działania „Znicz 2019” i trwać będą do niedzieli 3 listopada br. W ich trakcie na drogach Powiatu Gryfickiego i całego województwa pojawi się więcej patroli ruchu drogowego. W rejonie gryfickiego „starego cmentarza” będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego.

W celu ujawniania i dokumentowania popełnionych przez kierowców wykroczeń zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym użyte zostaną zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorem. Policjanci posłużą się także laserowymi miernikami prędkości. Badany będzie również stan trzeźwości kierujących. Czasowa zmiana organizacji ruchu związana z dniem Wszystkich Świętych na terenie Gryfic obowiązuje w okresie od 31 października do 4 listopada do wczesnych godzin rannych.

Tak jak podczas każdych działań „ZNICZ”, dużego natężenia ruchu należy spodziewać się zarówno w rejonie nekropolii, jak i na drogach dojazdowych do miast. Dlatego, w miarę możliwości zalecamy korzystanie ze środków komunikacji publicznej. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd samochodem, pamiętajmy, że na drogach dojazdowych do cmentarzy, a także na niektórych ciągach komunikacyjnych zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Zwracajmy więc uwagę na znaki drogowe i nie jedźmy na pamięć. Pamiętajmy również o tym, że polecenia policjanta kierującego ruchem są ważniejsze od sygnałów i znaków drogowych!

Sprawdź także

Unihokeistki z Trzebiatowa pojadą na Mistrzostwa Świata

Zawodniczki SUS Travel Jedynki Trzebiatów: Maja Mazur, Justyna Krzywak, Agata Arendarczyk i Daria Drzymała zostały …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.