czwartek, 23 Styczeń 2020
Home / KULTURA / Jesień nie musi być ponura. Radosny festiwal o Złoty Klucz za nami

Jesień nie musi być ponura. Radosny festiwal o Złoty Klucz za nami

Już po raz 17., na zaproszenie, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie, w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu zaprezentowali się niepełnosprawni artyści z terenu województwa zachodniopomorskiego. „O Złoty Klucz”, to cykliczna impreza, która oprócz wymiaru konkursowego służy integracji.

W trakcie 17. edycji festiwalu „O Złoty Klucz” na deskach Mrzeżyńskiego Centrum Sportu zaprezentowali się artyści z całego województwa zachodniopomorskiego. – Cieszymy się widząc, że mamy tylu przyjaciół. Wspieracie nas na każdym kroku. Dzisiaj wszyscy traktują nas – normalnie – zauważyła Halina Aleńkuć, przewodnicząca Zarządu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie. Przesłaniem tegorocznego festiwalu było, że jesień nie musi być smutna, a dobra zabawa i przyjaźń mogą rozweselić każdy dzień.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.