piątek, 6 Grudzień 2019
Home / TRZEBIATÓW / 62 letni mieszkaniec gminy Trzebiatów zatrzymany. W jego mieszkaniu znaleziono pokaźne ilości narokotyków

62 letni mieszkaniec gminy Trzebiatów zatrzymany. W jego mieszkaniu znaleziono pokaźne ilości narokotyków

Policjanci z Trzebiatowa zatrzymali 62-letniego mieszkańca Gminy Trzebiatów, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Oprócz marihuany, amfetaminy, tabletek ekstazy, kryminalni znaleźli w mieszkaniu mężczyzny 40 kg krajanki tytoniowej oraz dopalacze. Mężczyzna decyzją Sądu Rejonowego w Gryficach najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W wyniku dokonanych ustaleń kryminalni z Trzebiatowa zatrzymali 62-letniego mieszkańca Gminy Trzebiatów, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 62-latka ponad 600 gramów marihuany, 189 gram. amfetaminy, 28 tabletek ekstazy, 276 gramów dopalaczy oraz 40 kg krajanki tytoniowej. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych i nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. W przeszłości był już karany z podobne przestępstwo. W działaniach wykorzystano psa do wykrywania zapachu narkotyków. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gryficach, Sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za to przestępstwo 62-letniemu mieszkańcowi Gminy Trzebiatów grozi do 10 lat więzienia.

Sprawdź także

Święty Mikołaj kolejny raz odwiedzi Trzebiatów

Już po raz piąty przed ratuszem miejskim w Trzebiatowie, ku uciesze najmłodszych pojawi się św. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.