niedziela, 23 Luty 2020
Home / TRZEBIATÓW / Pożar mieszkania przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie

Pożar mieszkania przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj (20 września) w godzinach porannych. Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach zostało powiadomiony o pożarze, który wybuchł w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie. Jednej osobie została udzielona pomoc.

Do pożarku w kuchni doszło dzisiaj w jednym z mieszkań przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie. W mieszkaniu w czasie wybuchu pożaru przebywała kobieta. Zarówno pokrzywdzona kobieta jak i mieszkańcy sąsiednich mieszkań zdołali wydostać się na zewnątrz. Nikomu nic się nie stało, a przybyłe jednostki zdołały opanować ogień przed rozprzestrzenieniem się go do innych pomieszczeń. Na miejsce przybyły dwie jednostki OSP z Trzebiatowa, OSP Gołańcz Pomorska i Mrzeżyno, a także jednostka PSP z Gryfic. W akcji uczestniczyła również karetka pogotowia ratunkowego oraz policja.

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.