piątek, 18 Październik 2019
Home / TRZEBIATÓW / Pożar mieszkania przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie

Pożar mieszkania przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj (20 września) w godzinach porannych. Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach zostało powiadomiony o pożarze, który wybuchł w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie. Jednej osobie została udzielona pomoc.

Do pożarku w kuchni doszło dzisiaj w jednym z mieszkań przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie. W mieszkaniu w czasie wybuchu pożaru przebywała kobieta. Zarówno pokrzywdzona kobieta jak i mieszkańcy sąsiednich mieszkań zdołali wydostać się na zewnątrz. Nikomu nic się nie stało, a przybyłe jednostki zdołały opanować ogień przed rozprzestrzenieniem się go do innych pomieszczeń. Na miejsce przybyły dwie jednostki OSP z Trzebiatowa, OSP Gołańcz Pomorska i Mrzeżyno, a także jednostka PSP z Gryfic. W akcji uczestniczyła również karetka pogotowia ratunkowego oraz policja.

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.