niedziela, 23 Luty 2020
Home / REWAL / Mieszkaniec gminy Rewal zatrzymany za posiadanie narkotyków

Mieszkaniec gminy Rewal zatrzymany za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Gryfic zatrzymali 27-letniego mieszkańca Gminy Rewal. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli 28 gramów marihuany i 3 gramy amfetaminy. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Gryfic w wyniku prowadzonych działań operacyjnych i zebranych informacji zatrzymali 27 – letniego mieszkańca Gminy Rewal, który w swoim mieszkaniu miał schowane narkotyki. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze użyli policyjnego psa do wykrywania zapachu narkotyków i znaleźli 28 gram. marihuany oraz 3 gramy amfetaminy. 27-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także

Silny wiatr w strefie brzegowej

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM w Gdyni, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.