wtorek, 10 Grudzień 2019
Home / BROJCE / Jedno dziecko – jedno drzewo. Włodarze gmin podpisali list intencyjny

Jedno dziecko – jedno drzewo. Włodarze gmin podpisali list intencyjny

W ramach akcji mieszkańcy gmin, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do sierpnia 2019 r., będą mogli posadzić drzewko upamiętniające to ważne dla nich wydarzenie.

12 września na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Bażyna” w Pogorzelicy Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek podpisał Listy Intencyjne z włodarzami gmin z terenu powiatu gryfickiego oraz kamieńskiego. Gminy te znajdują się w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Gryfice i czynnie włączają się do akcji ” Jedno dziecko jedno drzewo”.

W ramach akcji mieszkańcy gmin, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do sierpnia 2019 r., będą mogli posadzić drzewko upamiętniające to ważne dla nich wydarzenie, jakim są narodziny dziecka. Drzewka, z imienną tabliczką, będą posadzone na przełomie września i października tego roku w miejscach wskazanych przez gminy. Akcji patronuje Pani Małgorzata Golińska  Sekretarz Stanu, Główny Konserwator Przyrody w Ministerstwie Środowiska.

Sprawdź także

IX Paczka dla Bohatera. Trwa zbiórka w Trzebiatowie

Trwa zbiórka na organizację IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Każdy najmniejszy gest jest dla organizatorów …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.