piątek, 18 Październik 2019
Home / BROJCE / Jedno dziecko – jedno drzewo. Włodarze gmin podpisali list intencyjny

Jedno dziecko – jedno drzewo. Włodarze gmin podpisali list intencyjny

W ramach akcji mieszkańcy gmin, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do sierpnia 2019 r., będą mogli posadzić drzewko upamiętniające to ważne dla nich wydarzenie.

12 września na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Bażyna” w Pogorzelicy Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek podpisał Listy Intencyjne z włodarzami gmin z terenu powiatu gryfickiego oraz kamieńskiego. Gminy te znajdują się w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Gryfice i czynnie włączają się do akcji ” Jedno dziecko jedno drzewo”.

W ramach akcji mieszkańcy gmin, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do sierpnia 2019 r., będą mogli posadzić drzewko upamiętniające to ważne dla nich wydarzenie, jakim są narodziny dziecka. Drzewka, z imienną tabliczką, będą posadzone na przełomie września i października tego roku w miejscach wskazanych przez gminy. Akcji patronuje Pani Małgorzata Golińska  Sekretarz Stanu, Główny Konserwator Przyrody w Ministerstwie Środowiska.

Sprawdź także

Jesień nie musi być ponura. Radosny festiwal o Złoty Klucz za nami

Już po raz 17., na zaproszenie, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.