piątek, 18 Październik 2019
Home / TRZEBIATÓW / Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Trzebiatów

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Trzebiatów

Zasady zbiórki objazdowej:

  1. W ramach prowadzonej zbiórki odebrane zostaną wyłącznie odpady komunalne:

– elektryczne i elektroniczne typu: zużyte duże lub małe sprzęty AGD, RTV, sprzęt teleinformatyczny  i telekomunikacyjny, sprzęt oświetleniowy, zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy itp.

– wielkogabarytowe typu: meble, kanapy, fotele, stoły, krzesła, dywany, drzwi, wanny, brodziki, prysznice, itp.

– opony od samochodów osobowych

W ramach zbiórki nie są odbierane m.in.: części samochodowe, zdekompletowany sprzęt elektryczny, okna, opony rolnicze i ciężarowe, sedesy, umywalki

2. Zbiórka dotyczy wyłącznie nieruchomości zamieszkałych.

3. Odpady należy wystawić do godz. 8:00  – odpady wystawione po tej godzinie mogą zostać nieodebrane

4. Odpady należy przygotować i wystawić w widocznym i dostępnym miejscu przed wejściem na teren nieruchomości, zachowując bezpieczeństwo ruchu drogowego (Odpady niewystawione przed teren nieruchomości nie zostaną odebrane!)

więcej informacji pod nr tel. (ZDGiGK) 91 38 72 623; (Eco-Serwis) 91 38 73 903

Harmonogram:

16.09.2019 (poniedziałek)

– Łąkowa, Żytnia, Grzybowa, Rzemieślnicza, Kamieniecka, Polna, 1 Maja, Zagórska.

17.09.2019 r. (wtorek)

– Pusta, Jagiełły, Strusia, Mała, Ogrodowa, Ciasna, Spokojna, Dąbrówki, Plac Lipowy, II Pułku Ułanów.

18.09.2019 r. (środa)

– Cicha, Sportowa, Leśna, Przyłączna, Waryńskiego, Poniatowskiego, Mickiewicza, Muzealna, Plac Muzealny, Mleczna, Żółwia, Pietruszkowa.

19.09.2019 r. (czwartek)

– Wojska Polskiego, Wąska, Daszyńskiego, Zielona, Zajazdowa, Wodna Kopernika, Sienkiewicza, Kościuszki, Parkowa, Witosa, Lipowa, Pocztowa, Rynek, Słowackiego, Głęboka, Kręta, Kozia, Jana Pawła II, Łukowa, Plac Zjednoczenia.

23.09.2019 r. (poniedziałek)

– Dworcowa, Nadbrzeżna, Rybia, Spacerowa, Śluzowa, Torowa, Plac Zwycięstwa, Nowa, Rzeźnicka, Mostowa, Strumykowa, Podmiejska, Stacja Mokre, Targowa, Morska, Białoboki, Półwiejska, Kołobrzeska, Piaskowa, Wiejska, Rolnicza.

24.09.2019 r. (wtorek)

– Przejazdowa, Sarnia, Kasprowicza, Wspólna, Żeromskiego, Królowej Jadwigi, 3 Maja, Małej Kolejki, Środkowa, Radosna, Perłowa, Miła, Platynowa, Turkusowa, Srebrna, Rubinowa, Koralowa, Diamentowa, Kryształowa, Złota, Szmaragdowa, Wiosenna, Osiedlowa, Słoneczna, Pogodna.

25.09.2019 r. (środa)

– Jaromin, Kilińskiego, Długa, Dolna, Szafirowa, Okrzei, Wolności, Żabia, Kwiatowa, 8 marca, Okrężna, Skrajna.

26.09.2019 r. (czwartek)

– Mrzeżyno

30.09.2019 r. (poniedziałek)

– Rogowo

 01.10.2019 r. (wtorek)

– Mirosławice, Lewice, Gąbin.

 02.10.2019 r. (środa)

– Siemidarżno, Gosław, Gołańcz Pomorska, Paliczyno.

 03.10.2019 r. (czwartek)

– Kłodkowo, Wlewo.

 07.10.2019 r. (poniedziałek)

– Chomętowo, Sadlenko, Sadlno.

08.10.2019 r. (wtorek)

– Rogozina, Zapolice, Włodarka, Chełm Gryficki.

 09.10.2019 r. (środa)

– Nowielice, Trzebusz.

 10.10.2019 r. (czwartek)

– Gorzysław, Bieczyno,  Bieczynko, Roby.

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.