środa, 18 Wrzesień 2019
Home / GRYFICE / Spotkanie z aktorką Laurą Łącz

Spotkanie z aktorką Laurą Łącz

Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zaprasza Państwa na spotkanie z Laurą Łącz aktorką kojarzoną w ostatnio z szalenie popularnym serialem „Klan”. Spotkanie odbędzie się w dniu 11 września 2019 r. w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach o godzinie 18.00 Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Kim jest nasz gość? Jak przypuszczamy miłośnikom kina i teatru jej nazwisko przywołuje wyłącznie miłe wspomnienia. Pani Laura Łącz jest córką piłkarza i aktora Mariana Łącza i aktorki Haliny Dunajskiej. W 1977 roku została absolwentką PWST w Warszawie, ukończyła też studia na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Warszawskim. Na deskach teatru oficjalnie zadebiutowała 3 lutego 1978 rolą kobiety w sztuce Ballada Łomżyńska Ernesta Brylla. W latach 1977–2000 występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. W 1983 roku otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.
Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji.
Jest autorką książek dla dzieci, m.in. Sekret czarnego łabędzia, Spełnione marzenia oraz Bajki i wiersze na cztery pory roku.

źródło: gryfice.eu

Sprawdź także

Jedno dziecko – jedno drzewo. Włodarze gmin podpisali list intencyjny

W ramach akcji mieszkańcy gmin, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do sierpnia …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.