wtorek, 21 Styczeń 2020
Home / GRYFICE / Szalona zabawa z Ruphertem i Rico na zakończenie wakacji w Gryficach!

Szalona zabawa z Ruphertem i Rico na zakończenie wakacji w Gryficach!

Gryficki Dom Kultury zaprasza na moc atrakcji na zakończenie wakacji! Już w najbliższy piątek, 30 sierpnia na Placu Zwycięstwa zabawa z udziałem jednego z najlepszych w Europie duetu clownów cyrkowych Rupherta i Rico  – zdobywców wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych.

Na dwa dni przed końcem wakacji najbardziej znana clownów Ruphert i Rico porwie dzieci do wspólnej zabawy podczas festynu pod hasłem „Czas do szkoły”. – Ruphert i Rico to jeden z najlepszych duetów clownów cyrkowych w Europie, nagradzany na prestiżowych festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Poprzez niepowtarzalną zabawę przynoszą uśmiech wszystkim dzieciom. Cieszę się, że możemy po raz kolejny gościć w Gryficach tych szczególnych artystów – tłumaczy Róża Szuster, dyrektor Gryfickiego Domu Kultury. – Zapraszamy wszystkie dzieci 30 sierpnia o godziny 11.00 na Plac Zwycięstwa w Gryficach, jeśli pogoda nie dopisze impreza przeniesie się do siedziby Gryfickiego Domu Kultury – dodaje dyrektor GDK.

Gryfickie.info

 

 

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.