poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Home / GRYFICE / Dwa wielkie hity kinowe w gryfickim Kapitolu! Rezerwuj już dziś bilety! Tego nie można przegapić

Dwa wielkie hity kinowe w gryfickim Kapitolu! Rezerwuj już dziś bilety! Tego nie można przegapić

„Pewnego razu w Hollywood” to kolejny, od dawna wyczekiwany obraz Quentina Taratino, na którego premierę od miesięcy czekali fani reżysera. Opowieść o aktorze pewnego popularnego serialu westernowego, który próbuje wrócić do Fabryki Snów, złapać wiatr w żagle i wskoczyć na falę to przewrotny obraz świata, który próbuje portretować w wyjątkowym i szczególnym stylu reżyser takich filmów jak „Pulp Fiction”, „Wściekłe psy”, „Bękarty Wojny” czy „Django”. Już w najbliższy piątek w Kapitolu, pokaz najgorętszej premiery tego roku.

Najbliższe dni w kinie Kapitol to dwie, długo wyczekiwana premiery. Od najbliższego piątku, 30 września przez trzy dni będziemy mogli zobaczyć „Pewnego razu w Hollywood”, zaś od przyszłej środy 4 września, Kapitol proponuje najnowszy film Patryka Vegi „Polityka”.

Pewnego razu w Hollywood

Los Angeles, 1969 roku. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) zagrał kiedyś w popularnym, westernowym serialu telewizyjnym. Cliff Booth (Brad Pitt) jest jego najlepszym przyjacielem oraz kaskaderem jednocześnie. Mężczyźni po latach nieobecności powracają do Hollywood. Obecny przemysł filmowy różni się jednak od Fabryki Snów, którą znali i opuścili przed laty. Pomimo to Rick zamieszkuje w luksusowej dzielnicy, gdzie jego sąsiadką zostaje między innymi słynna aktorka Sharon Tate (Margot Robbie). Jak na reżysera przystało w filmie w rolach drugoplanowych pojawiają się ikony światowego kina: Al Pacino, Kurt Russel, Tim Roth, Michael Madsen. W roli Romana Polańskiego zobaczymy Rafała Zawieruchę.

Polityka

   W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.