niedziela, 23 Luty 2020
Home / REGION / Czwarta edycja bez upragnionego celu. I tym razem nie udało się przekopać portu w Mrzeżynie

Czwarta edycja bez upragnionego celu. I tym razem nie udało się przekopać portu w Mrzeżynie

I tym razem nie udało się przekopać piłkę na drugi brzeg Portu Morskiego w Mrzeżynie. Najbliższy tej sztuki był Robert Sasin, który do Mrzeżyna przyjechał z okolic Krakowa.

Tradycyjnie zawody rozpoczął burmistrz Trzebiatowa – Józef Domański. W dalszej kolejności rywalizowali zawodnicy z całej Polski. Najbliżej udanego występu, a więc przekopania piłki z jednego brzegu Portu Morskiego w Mrzeżynie, na drugą stronę i trafienia do gigantycznej bramki był Robert Sasin, który do Mrzeżyna przyjechał z okolic Krakowa. Na drugim miejscu uplasował się Jarosław Jarecki, a na trzecim Mateusz Przygoda. – W tym roku zmieniliśmy lokalizację na nadbrzeżu, ale pogoda nie jest do końca łaskawa. Trochę wieje. Czekamy zatem do następnego roku – powiedział Marcin Wawiórko z Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie. Była to już czwarta edycja konkursu.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.