środa, 11 Grudzień 2019
Home / GRYFICE / Artystyczne spotkania przyjaciół Gryfice – Rybokarty

Artystyczne spotkania przyjaciół Gryfice – Rybokarty

Trwają ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX edycji Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty przez Gryficki Dom Kultury.  W tegorocznych plenerach, które będą się odbywały w dniach 16 – 24. sierpnia, wezmą udział artyści min. z Łodzi, Szczecina, Kosewa, Koszalina, Złotego Potoku, Zielonej Góry, Saarbrücken (Niemcy), Gryfic oraz z miast partnerskich Güstrow (Niemcy) i Gryfowa Śląskiego.

Pierwsze efekty plenerowej twórczości będziemy mieli okazję poznać podczas roboczej wystawy poplenerowej już 23 sierpnia w pałacu w Rybokartach.

Artystyczne Spotkania Przyjaciół  to nie tylko możliwość do poznania grupy uznanych artystów,   to również okazja aby swym artystycznym kunsztem i specjalistyczną wiedzą podzielili się z lokalnymi adeptami sztuk plastycznych.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież na otwarte warsztaty plastyczne,  które będą prowadzone w dniach 19 – 21. sierpnia 2019r. od godz. 11:00 (w zależności od aury) na Placu Zwycięstwa lub w Gryfickim Domu Kultury przez uczestniczki pleneru malarskiego w tematach i technikach;
Joannę Małoszczyk – „PRZYPADEK, NIE PRZYPADEK „  (abstrakcja),
Ewę Witkowską – „PRACA Z WYOBRAŹNIĄ – ABSTRAKCYJNY KOLOR LUB NIEOCZYWISTE ZESTAWIENIE” (tempera)
Monikę Artiuch – „DZIEWCZYNA Z KWIATAMI” (kolaż)

Zgłoszenia osób zainteresowanych oraz  informacje na temat warsztatów  w sekretariacie  GDK,  infogdk@o2.pl,  lub tel. 91 384 26 88.

Sprawdź także

IX Paczka dla Bohatera. Trwa zbiórka w Trzebiatowie

Trwa zbiórka na organizację IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Każdy najmniejszy gest jest dla organizatorów …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.