piątek, 6 Grudzień 2019
Home / REGION / Cud na plaży w Trzęsaczu. 3 – letnie dziecko uratowane

Cud na plaży w Trzęsaczu. 3 – letnie dziecko uratowane

Dzięki zaangażowaniu i determinacji wielu osób 3 – letni chłopczyk został uratowany. W godzinach popołudniowych, 24 lipca na nogi postawieni zostali ratownicy wodni, medyczni oraz strażacy, aby ratować tonącego malca.

Na miejscu zdarzenia pojawili się ratownicy oraz strażacy. Dziecko z Bałtyku zostało podjęte przez ratownika wodnego na plaży w Trzęsaczu. Ponad godzinna reanimacja zakończyła się sukcesem. Malec został przywrócony do życia dzięki determinacji wielu osób. Plażowicze oraz ratownicy byli świadkami prawdziwego cudu. – Naszą uwagę zwrócił ojciec, który jak pierwszy zaczął szukać syna w wodzie – zaznaczają nasi rozmówcy. Wszystko działo się bardzo szybko. Ktoś z ludzi powiadomił ratowników z plaży strzeżonej, która znajduje się nieopodal. Dziecko zostało przetransportowane helikopterem medycznym do szpitala w Szczecinie. Rodzice chłopca, to para z Niemiec. Malec kąpał się w okolicach ostróg. – Dzięki Bogu, na naszych plażach pilnują nas ludzie odważni i pełni zaangażowani, ratownicy, którzy są bohaterami – dodają świadkowie.

zdj. archiwum

Sprawdź także

Dołącz do poszukiwania skarbów Powiatu Gryfickiego! Zróbmy to „Z Pomysłem”! Odkryjmy perełki regionu

Stowarzyszenie „Z Pomysłem” realizuje projekt „Z Pomysłem na 3 sektor w turystyce”. Jego celem jest …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.