piątek, 6 Grudzień 2019
Home / REGION / Kros Farmera za nami. Zobacz zdjęcia

Kros Farmera za nami. Zobacz zdjęcia

Potężna dawka dobrej energii i uśmiech na zmęczonych twarzach biegaczy – tak wyglądał IV Kros Farmera zorganizowany przez Stowarzyszenie Aktywny Trzebiatów. Bieg odbył się w niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim oraz w Parku w Trzebiatowie.

Zawodnicy musieli pokonać kilka zaskakujących przeszkód. Biegać, skakać, turlać się, a także wdrapywać. Trasa prowadziła duktami Parku Miejskiego w Trzebiatowie oraz na Stadionie. W biegu z przeszkodami na 800 metrów swoich sił mogły spróbować dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. W biegu głównym uczestnicy mieli do pokonania 5 km (dwie pętle po 2.5 km) z takimi przeszkodami i zadaniami jak: bieg z oponami, pokonanie dwóch ścianek o wysokościach 1.2 m i 2m., przejście przez przyczepę, tzw. pajęczyna, przejście pod siatką, bieg z kamieniami, przejście przez bagniste zbiorniki wodne z asekuracją lin i pasów parcianych, tzw. „porodówka” i wiele innych naturalnych czy też przygotowanych przeszkód. V Kros Farmera został objęty patronatem Burmistrza Trzebiatowa Józefa Domańskiego. Współorganizatorem był Urząd Miasta Trzebiatów. Patronat techniczny: TNC Sport.

Zdjęcia: Urząd Miejskie w Trzebiatowie/Stowarzyszenie Aktywny Trzebiatów

Sprawdź także

Gryficka Parada Światła. Weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

Już po raz drugi, 19 grudnia, ulicami Gryfic przejdzie Parada Światła i jak zapewniają organizatorzy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.