środa, 11 Grudzień 2019
Home / REGION / Tragedia na plaży w Mrzeżynie

Tragedia na plaży w Mrzeżynie

Do tragedii doszło w wodach Bałtyku w Mrzeżynie. Nie żyje turysta wyłowiony na niestrzeżonej plaży przy zejściu nr 1 (Pomnik Zaślubin). Na wieży ratowniczej powiewała – czerwona flaga.

Pomimo reanimacji nie udało się uratować mężczyzny, którego wyłowiono na niestrzeżonej plaży w okolicach zejścia nr 1 (Pomnik Zaślubin) w Mrzeżynie. Z relacji świadków wynika, że ciało mężczyzny zauważyli w wodzie inni wypoczywający nad wodą. To oni rozpoczęli reanimację. Kilka minut później na miejscu zjawili się ratownicy wodni poinformowani przez turystów oraz telefon alarmowy. Następnie na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe z lekarzem. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że pierwszej pomocy udzielali wypoczywający na plaży: ratownicy medyczni oraz lekarka. Pomimo tak wielu starań nie udało się uratować ludzkiego życia.

Sprawdź także

Wigilia Miejska w Trzebiatowie

Stowarzyszenie „Niebieskie Serce” zaprasza mieszkańców Gminy Trzebiatów na uroczystą Wigilię Miejską, która odbędzie się 15 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.