niedziela, 22 Wrzesień 2019
Home / REGION / Piknik z Baltic PIPE w Trzebiatowie

Piknik z Baltic PIPE w Trzebiatowie

Rozpoczyna się cykl pikników edukacyjnych dla dzieci, podczas których uczestnicy poprzez zabawę zdobędą cenną wiedzę na temat Projektu Baltic Pipe i dlaczego jest to ważne dla naszego kraju. Organizatorem „Piknik Lato z Baltic Pipe” jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Piknik edukacyjny odbędzie się w ogrodach Pałacu nad Młynówką 10 lipca od godziny 10.00 do 14.00.

Organizatorzy odpowiedzą na ważne pytania: jak buduje się gazociągi, czym jest tłocznia i do czego służy, jak bezpiecznie transportować gaz ziemny, skąd bierze się on w naszych domach, a także co się kryje pod nazwą Baltic Pipe. Organizowanym wydarzeniom będą towarzyszyć będą ciekawe pokazy z zakresu chemii i fizyki, zabawy i animacje oraz konkurs wiedzy z cennymi nagrodami.

Akcja Lato z Baltic Pipe daje dzieciom możliwość twórczego spędzenia czasu, uczy, bawi, a jednocześnie aktywnie gospodaruje wakacyjny czas wolny. Przygotowane zajęcia to bogata i różnorodna oferta dostosowana do możliwości uczestników, a wiedza teoretyczna będzie przekazywana w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny dla każdego uczestnika.

Sprawdź także

Silny wiatr w całym regionie

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Zespół w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.