niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / 17 – letni wandal zatrzymany. Teraz odpowie za swoje zachowanie

17 – letni wandal zatrzymany. Teraz odpowie za swoje zachowanie

kryminalni z Gryfic przesłuchali młodego mężczyznę w sprawie zniszczenia tablicy poglądowej oraz ławki parkowej. 17-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czerwcu br. kiedy to zniszczone i zdewastowane zostały urządzenia użyteczności publicznej tj. tablica poglądowa na temat dokarmiania ptaków umieszczona na terenie „Parku Japońskiego” w Gryficach, a także ławka parkowa. Dzięki pomocy lokalnej społeczności kryminalni z Gryfic ustalili sprawcę zniszczeń. Młody 17-letni mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia i przyznał się do zarzucanego mu czynu.Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Sprawdź także

Artystyczne spotkania przyjaciół Gryfice – Rybokarty

Trwają ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.