czwartek, 17 Październik 2019
Home / GRYFICE / Poszukiwany listem gończym – zatrzymany

Poszukiwany listem gończym – zatrzymany

W dniu wolnym od służby policjant prewencji z Gryfic zatrzymał 33-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. 33-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez ok. 2 lata.

Funkcjonariusz prewencji z Gryfic będąc w czasie wolnym od służby w drodze do domu, zauważył i rozpoznał na jednej z gryfickich ulic mężczyznę poszukiwanego listem gończym, po czym powiadomił patrol policji. Poszukiwany nie wiedząc, że jest obserwowany, wszedł do jednego z mieszkań w bloku. Gdy umundurowani policjanci podjęli interwencję pod adresem przebywania mężczyzny, ten jednak zorientował się, że mundurowi przybyli, aby go zatrzymać i chcąc uprzedzić ich działania, podjął próbę ucieczki przez balkon na parterze. Wychodząc z mieszkania na balkon, został zatrzymany przez policjanta, który wcześniej cały czas go obserwował. Mężczyzna w asyście umundurowanego patrolu policji trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego. 33-letni mieszkaniec Gminy Gryfice ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez ok. 2 lata, a miał odbyć karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu. Dzięki zaangażowaniu policjanta prewencji w czasie wolnym od służby 33-latek nie uniknie kary za swój czyn. Mężczyzna w przeszłości był karany z przestępstwa przeciwko mieniu i wykroczenia uciążliwe społecznie.

Sprawdź także

W najbliższą niedzielę wybory do Parlamentu

Decyzją prezydenta Andrzeja Dudy z 6 sierpnia, wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę 13 października 2019 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.