niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / KULTURA / Tomasz Stocinger w Pałacu na Młynówką

Tomasz Stocinger w Pałacu na Młynówką

Koncert „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu aktora znanego m.in. z serialu „Klan” Tomasza Stockingera odbędzie się 5 lipca o godzinie 18:00 w Pałacu nad Młynówką.

Koncert „Już nie zapomnisz mnie” to program interaktywny, z mnóstwem piosenek kinowych przedwojennych, duety zaśpiewane z pianistą, szmonces żydowski i wiele śmiesznych zwrotów akcji. Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne – piosenki autorstwa legend: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego – wykonywane będą naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora.
Czekają na Państwa anegdoty i żarty Aktora i być może zaśpiewacie Państwo razem z nim „Już nie zapomnisz mnie”, „Na pierwszy znak”, czy „Sexappeal”.
Tomasz Stockinger pokaże, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta – koniecznie w kapeluszu!

Bilety do nabycia w kasie TOK w cenie 30 zł. Dla grup zorganizowanych bilet 25 zł.

Sprawdź także

Ostatni tegoroczny koncert w Ogrodzie Japońskim

Ostatni tegoroczny koncert w ramach „Gryfickiego Lata Muzycznego” odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 17:00 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.