czwartek, 22 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Letni ogródek gastronomiczny w sercu Gryfic?

Letni ogródek gastronomiczny w sercu Gryfic?

Burmistrz Gryfic zaprasza podmioty zainteresowane urządzeniem i funkcjonowaniem letniego ogródka gastronomicznego zlokalizowanego w pierzei północnej pl. Zwycięstwa w Gryficach do zgłaszania pisemnej deklaracji.

Letnie ogródki gastronomiczne bardzo popularne w wielu miejscowościach przyciągają spragnionych turystów. Burmistrz Gryfic zaprasza zainteresowane podmioty do składania pisemnej deklaracji. Plac Zwycięstwa jest pasem drogowym, więc funkcjonowanie ogródka gastronomicznego odbywało się będzie na podstawie Decyzji na zajęcie pasa drogowego wydanej przez Burmistrza Gryfic na czas określony. Koszt zajęcia 1 m2 placu na ww. cel wynosił będzie 0,50 zł brutto za jeden dzień. Gmina Gryfice zamierza przeznaczyć na ten cel część powierzchni placu od 50 do 100 m2 w okresie od 1 lipca do 30 września 2019 r.

więcej informacji – kliknij tu

Sprawdź także

Artystyczne spotkania przyjaciół Gryfice – Rybokarty

Trwają ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.