czwartek, 22 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Policjanci uratowali mężczyznę

Policjanci uratowali mężczyznę

Policjanci prewencji z Gryfic uratowali 40-letniego mieszkańca powiatu z gryfickiego. W niedzielę w późnych godzinach nocnych mężczyzna wszedł na jeden z mostów w Gryficach i chciał się rzucić do rzeki.

W niedzielę, w późnych godzinach nocnych dyżurny policji w Gryficach otrzymał zgłoszenie, że na jednym z mostów na terenie miasta, poza barierami ochronnymi stoi mężczyzna i chce popełnić samobójstwo. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie skierowano patrol policji. Mundurowi przez ponad godzinę w umiejętny sposób prowadzili rozmowę z zdesperowanym mężczyzną. W wyniku prowadzonych rozmów 40-latek zdecydował się powrócić na most, a następnie został ujęty przez interweniujących policjantów. Mężczyzna został przekazany załodze pogotowia ratunkowego i trafił do szpitala w Gryficach. Dzięki determinacji oraz profesjonalnemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.

Pamiętajmy, że w przypadku powzięcia informacji o tego typu zdarzeniach należy zachować spokój i niezwłocznie  powiadomić policję oraz inne służby ratunkowe dzwoniąc na nr 112.

Sprawdź także

Artystyczne spotkania przyjaciół Gryfice – Rybokarty

Trwają ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.