poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / TRZEBIATÓW / Dzień Dziecka w Trzebiatowie

Dzień Dziecka w Trzebiatowie

Z okazji Dnia Dziecka na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie kolejny już raz odbył się festyn, w czasie którego nie zabrakło atrakcji dla nikogo. Wspólnie bawili się ci młodsi i ci starsi.

Przygotowanych zostało całe mnóstwo atrakcji dla tych młodszych i starszych – kompleks boisk sportowych, loteria fantowa, dmuchańce, gofry, lody, wata cukrowa i wiele innych niespodzianek. Wspólnie bawiły się całe rodziny. – To nasze zadanie, aby ci najmłodsi mieli wspaniałe dzieciństwo. Musimy wspólnie o to zadbać – powiedział Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. – Dzięki współpracy wielu instytucji możemy zorganizować wiele atrakcji dla naszych najmłodszych mieszkańców. Tegoroczny Dzień Dziecka przenieśliśmy na następną niedzielę, ponieważ 1 czerwca odbywała się 40 edycja „Trzebiatowskiej 10” i święto trzebiatowskiej Jednostki Wojskowej. Jednak jak ufam dzieci dzisiaj bawiły się w najlepsze – dodał. W trakcie tegorocznego festynu po raz pierwszy odbyły się biegi dla dzieci i młodzieży, przeniesione z „Trzebiatowskiej 10”.

Sponsorem głównym zabawy był Operator gazociągów przesyłowych – Gaz System.

Sprawdź także

Dożynki wojewódzkie w Trzebiatowie. Prezentujemy program

14 września w Trzebiatowie odbędą się Dożynki Wojewódzkie. W tym dniu za udane zbiory dziękować …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.