czwartek, 22 Sierpień 2019
Home / REGION / III Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Hufców Pracy w piłce sitkowej plażowej odbyły się w Trzebiatowie

III Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Hufców Pracy w piłce sitkowej plażowej odbyły się w Trzebiatowie

Była to już trzecia edycja zawodów w województwie. W Trzebiatowie rywalizowali uczestnicy Hufców Pracy z całego regionu w turnieju piłki siatkowej plażowej.

W III Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Hufców Pracy w piłce sitkowej plażowej udział wzięło 10 zespołów z całego regionu: ze Stargardu, Łobza, Szczecina, Polic, Szczecina Dąbie, Szczecina, Koszalina, Białogardu, Mielenka Drawskiego i Trzebiatowa.

– Promujemy zdrowy styl życia. Jeszcze nigdy nasi podopieczni z całego województwa nie rywalizowali w tego typu zawodach. W innych miejscowościach odbywają się zawody w różnych dyscyplinach. U nas w Trzebiatowie mamy wspaniałe warunki, aby grać w piłkę siatkową plażową. Dzięki temu promujemy naszą gminę i to, że tak blisko mamy na plaże w Mrzeżynie, Rogowie – zaznaczyła Anna Konieczka, komendant Hufca Pracy w Trzebiatowie. – Chcemy, aby w czasie rywalizacji na boisku, w tym przypadku na boisku do „plażówki” na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie, nasze środowiska mogły się integrować. Na co dzień pomagamy młodzieży w wielu dziedzinach życia. Nie tylko w ukończeniu szkoły, ale również przygotowujemy do zdobycia odpowiedniego zawodu poprzez kursy i szkolenia – dodała.

Sprawdź także

Jubileuszowy koncert na Gotyckim Szlaku w Trzebiatowie

Po raz dziesiąty Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z parterami zaprasza na cykl wycieczek, spotkań …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.