poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Dzień Dziecka z Uśmiechem po torach Wąskotorówki

Dzień Dziecka z Uśmiechem po torach Wąskotorówki

W najbliższą sobotę, 1 czerwca Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na przejażdżki po wąskich torach z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym dniu na dzieciaki czekać będą niespodzianki oraz promocyjne ceny biletów. Za przejazd tam i z powrotem dzieci zapłacą tylko 10 zł.

W tym roku w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowe dzieci powita kolejowa maskotka – Pan Uśmiech oraz Neptun z Muzeum Multimedialnego w Trzęsaczu, z którymi będzie można zrobić sobie oryginalne zdjęcie z wycieczki. Pan Uśmiech i Neptun przygotowali też dla naszych milusińskich słodką niespodziankę. Ale to nie wszystko. W Dniu Dziecka partnerzy z atrakcji turystycznych: z Muzeum Multimedialnego w Trzęsaczu, Parku Wieloryba w Rewalu, Parku Miniatur Latarni Morskich oraz Motylarni w Niechorzu przygotowali 50-procentowe zniżki na bilety wstępu dla dzieci do 14 roku życia. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie przy zakupie biletu wstępu, biletu przejazdowego Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, zakupionego w dn. 1 czerwca 2019 r.

Sprawdź także

Śladami Norbertanów w Pałacu nad Młynówką

Trzebiatowskie Towarzystwo Kultury zaprasza na cykl spotkań w ramach zadania – Śladami Norbertanów. 18 września:”Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.