czwartek, 20 Czerwiec 2019
Home / GRYFICE / Ostatni turniej Żaków. Zobacz zdjęcia

Ostatni turniej Żaków. Zobacz zdjęcia

Młodzi piłkarze z terenu Powiatu Gryfickiego zakończyli zmagania. W minioną sobotę (25 maja) na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie odbył się ostatni turniej Żaków (rocznik 2010 – 2011) w ramach rozgrywek Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły Football Akademy Gryfice, Wybrzeża Rewalskiego Rewal oraz Intermarche Regi Trzebiatów. Na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie odbył się ostatni turniej sezonu. – Najważniejsza jest zabawa, integracja i sportowa postawa. Chcemy przekazać tym młodym piłkarzom wzorce postawy na boisku.  Dziękuję rodzicom, którzy w pełni angażują się w życie naszej drużyny – powiedział Kamil Twarzyński trener Żaków Intermarche Regi Trzebiatów, który wraca do zdrowia po chorobie nowotworowej. – Wracam do zdrowia. Bardzo się ucieszyłem kiedy zaproponowano mi współpracę z młodymi zawodnikami. Bardzo kocham piłkę nożną i chcę im przekazać to co dla mnie jest bardzo ważne. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej, wracam do sił. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali mnie w trudnym czasie – podkreślił Kamil Twarzyński.

 

Sprawdź także

Przypadki zachorowań na Odrę w trzebiatowskim przedszkolu

-W naszym przedszkolu wystąpiły przypadki zachorowań na ODRĘ. Prosimy o obserwację swoich dzieci, a w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.