niedziela, 22 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Promocja trzebiatowskiej wody w nowym wydaniu. Każdy może napić się zupełnie za darmo

Promocja trzebiatowskiej wody w nowym wydaniu. Każdy może napić się zupełnie za darmo

-Bardzo smaczna woda – podkreślają degustatorzy wody, która wypływa z dwóch poidełek zainstalowanych w Trzebiatowie i Mrzeżynie. „Zdrój wody pitnej” pod taką nazwą Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Trzebiatowie rozpoczął kampanie wody, która płynie w kranach mieszkańców gminy Trzebiatów.

Specjalne poidełka, z których można napić się wody zostały ustawione w Trzebiatowie (przy fontannie) i w Mrzeżynie (przy Al. Tysiąclecia w okolicy Szkoły). – Z myślą o turystach, którzy przybywają do naszej gminy postawiliśmy specjalne krany, aby mogli z nich zaczerpnąć świeżej, pitnej wody i pokazać im jakim „skarbem” dysponujemy na co dzień – podkreślił Grzegorz Jelonek, prezes ZWiK w Trzebiatowie. Jest to swego rodzaju kampania promocyjna wody, która płynie w kranach trzebiatowskich mieszkań. Wodę można pić bezpośrednio z kranu. – Jeżeli poidełka „przetrwają” sezon wakacyjny i obejdzie się bez dewastacji, w kolejnym roku zainstalujemy kolejne. Liczymy na wyrozumiałość i uszanowanie – dodał Grzegorz Jelonek.

 

 

Sprawdź także

Nabór rozpoczęty – Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej przygodzie

Gryficka Orkiestra Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w przygodzie, która może okazać się …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.