wtorek, 25 Czerwiec 2019
Home / REGION / Kuter ŚWI 82 odnaleziony na dnie Bałtyku

Kuter ŚWI 82 odnaleziony na dnie Bałtyku

Jak informuje stacja TVN kuter ŚWI 82 został odnaleziony. Zostało odnalezione również jedno ciało. Nadal nie wiadomo gdzie znajdują się pozostałe.

Z informacji przekazanych stacji TVN Pomorze przez rzecznika prasowego Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa Rafała Goecka, odnaleziony został kuter rybacki ŚWI-82. W poniedziałek płetwonurkowie podczas przeszukiwania kutra odnaleźli ciało jednego z załogantów. Podczas przeszukania na miejscu byli policjanci oraz śledczy.

Przypomnijmy: Łódź rybacka ŚWI 28 w nocy z niedzieli na poniedziałek (12-13 maja) około godziny 2:00 poinformowała, że za godzinę wejdzie do portu w Mrzeżynie. Poszukiwania prowadzone były na wodzie, lądzie i z powietrza. O godzinie 14:26 ratownicy odnaleźli tratwę ratunkową z tej łodzi około 3 mil morskich na północny zachód od Mrzeżyna. Niestety pod nią odnaleziono również jedno ciało, które ostatecznie nie zostało wydobyte.

Sprawę zatonięcia kutra bada prokuratura. Nikomu nie postawiono zarzutów.

 

Sprawdź także

Sezon wakacyjny w gminie Trzebiatów oficjalnie otwart

W minioną sobotę (22 czerwca) w Mrzeżynie odbył się festyn z okazji oficjalnego otwarcia sezonu …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.