niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / BROJCE / Wielka Majówka! Wybierz coś dla siebie! Zobacz program imprez!

Wielka Majówka! Wybierz coś dla siebie! Zobacz program imprez!

Zatańcz poloneza w Gryficach, wsiądź do kolejki wąskotorowej na stacji w Rewalu albo przejdź w korowodzie z wielką biało – czerwoną w Niechorzu. To będzie niezapomniana majówka! Wybierz dla siebie i rodziny jedną z wielu atrakcji na wybrzeżu!

Gryfice 3.05

3 maja o godzinie 15.00 na Placu Zwycięstwa w Gryficach mieszkańcy oraz zespoły taneczne i uczniowie szkół uczczą Święto Konstytucji 3 Maja – tańcząc wspólnie Poloneza. To już kolejne, wielkie tańczenie na rynku miasta. W trakcie majowego festynu zobaczymy m.in. lokalne zespoły i solistów z gryfickich szkół i ognisk muzycznych.

Trzebiatów 2.05.

Burmistrz Trzebiatowa oraz Dowódcy: 36 Dywizjonu Rakietowego w Mrzeżynie i 3 Batalionu Zmechanizowanego w Trzebiatowie i zapraszają mieszkańców gminy Trzebiatów na obchody Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Początek uroczystości na placu Ratuszowym godzina 11.00. W programie: ceremoniał żołnierski, parada wojskowa, włodarze miasta będą rozdawać flagi, poczęstunek.

Rewal – 3.05

Majowy Festiwal Kwiatowy pod Wielorybami. Start godzina 14.30. centrum Rewala, plac przy wielorybach. Podczas imprezy zaplanowano: Majowy Festiwal Kwiatów, IV Rewalski Bieg Charytatywny, pokaz Wicemistrzyń Tańca do lat 7 Alicji i Natalii. Jak co roku zapłonie ognisko, będzie można posmakować regionalnych specjałów i ciasta własnego wypieku. Dzieci bawić będzie klaun TOMI, swoje maszyny pokażą członkowie MOTOWIDMO ROGOZINA. O godzinie 21.00 będzie można obejrzeć pokaz ogniowy Firemist. Wystąpi również aktorski zespół IMPRO ATAK.

Trzęsacz – 1.05.

 Start godzina 13.00. parking przy placu zabaw. Rodzinny majówka z ogniskiem i przysmakami na grilla. A do tego domowe wypieki, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym, loteria fantowa.

Niechorze 2.05.

Święto Flagi rozpocznie przemarsz z wielką biało – czerwoną flagą spod Muzeum Rybołówstwa Morskiego przy ul. Bursztynowej do parku przy poczcie (ul. Pocztowa), zejście przy molo. Start godzina 16.30. W programie: animacja dla dzieci i konkursy z nagrodami, pyszna kuchnia z rusztu, poczęstunek domowym ciastem. o godzinie. W imprezie weźmie udział Grupa Rekonstrukcyjna „Nałęcz”. O godz. 17.00 zaplanowano sadzenie Drzew Osadników. W Muzeum Rybołówstwa o godz. 15.00 można także zobaczyć wystawę “Rejs po morzach i oceanach“.

Pustkowo – 2.05.

W Pustkowie przy ul. Słonecznej rozpocznie się majówkowa biesiada z muzyką na żywo. Start godzina 16.00.

Pobierowo 4.05.

Pobierowo zaprasza na Festyn Rodzinny. Start godz. 11.00 na parkingu przy ulicy Zgody. W programie: występ Młodzieżowej Orkiestry Red Swing Low, która przez rokiem reprezentowała jako jedyny zespół Polskę na Mistrzostwa Świata w Kalifornii. „Redsi” zagrają w samo południe. Uczestnicy Festynu będą mieli okazję zobaczyć również występ Zespołu Fokus z Kamienia Pomorskiego, a także pokaz cyrku HECA. Wystąpią również zespoły Incydent i 4INT. Gwiazdą wieczoru będzie grupa LOVER BOY. Od godziny 23.00 dyskoteka pod Gwiazdami.

Rewal 4.05

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza na dworzec kolejowy w Rewalu na imprezę plenerową pod nazwą Wąskotorowa Majówka. Impreza w formie otwartego festynu majowego rozpocznie się o godz. 13:00 animacjami dla najmłodszych i potrwa do godz. 18.W scenariuszu imprezy, oprócz tradycyjnego pikniku rodzinnego, podczas którego serwowane będą przysmaki z grilla oraz ciasta własnego wypieku, przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Gryfickie.info

 

 

 

Sprawdź także

Ostatni tegoroczny koncert w Ogrodzie Japońskim

Ostatni tegoroczny koncert w ramach „Gryfickiego Lata Muzycznego” odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 17:00 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.