poniedziałek, 19 Sierpień 2019
Home / POWIAT / Wybory uzupełniające w Trzebiatowie. Tym razem do rady miejskiej

Wybory uzupełniające w Trzebiatowie. Tym razem do rady miejskiej

 Komisarz Wyborczy w Szczecinie wydał w połowie marca postanowienie o wygaszeniu mandatu radnej Aliny Rachańskiej, która startowała z listy KWW Moja i Twoja Gmina. 23 czerwca odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Trzebiatowie.

Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc wydał zarządzenie w sprawie wyborów uzupełniających z okręgu wyborczym nr 2, z którego mieszkańcy ponownie wybiorą jednego radnego. Przypomnijmy, decyzja wojewody ma związek z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie o wygaśnięciu mandatu radnej Aliny Rachańskiej. Ma to związek z faktem, że radna nie złożyła w ustawowo wymaganym czasie wniosku o urlop w związku z pełnieniem funkcji dyrektora Gimnazjum Publicznego w Trzebiatowa. Była już radna, zdecydowała, że nie będzie odwoływać się od postanowienia komisarza. – Zamierzam wystartować w wyborach uzupełniających i liczę bardzo na moich wyborców, dzięki którym już raz znalazłam się w radzie. Jestem pełna nadziei, że i tym razem otrzymam ten cenny mandat zaufania – mówi Alina Rachańska.

Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Czy tym razem uda się przekopać Port?

W najbliższą niedziele (18 sierpnia) w Porcie Morskim w Mrzeżynie odbędzie się IV edycja konkursu …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.