poniedziałek, 19 Sierpień 2019
Home / POWIAT / Sprawcy pobicia w Trzebiatowie – aresztowani

Sprawcy pobicia w Trzebiatowie – aresztowani

Sąd Rejonowy w Gryficach aresztował na trzy miesiące 34-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który w marcu wspólnie ze swoim 23-letnim kompanem pobił dwóch mężczyzn w jednym z trzebiatowskich mieszkań. Za popełnione przestępstwa grozi sprawcom do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa dotyczy zdarzenia z marca. Dwóch mężczyzn wtargnęło do jednego z mieszkań w Trzebiatowie i podczas awantury pobili swoich znajomych oraz grozili im pozbawieniem życia i zdrowia za to, że ci złożyli zawiadomienie o przestępstwie w innej sprawie. Mundurowi pracujący nad sprawą zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który usłyszał zarzuty pobicia i gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Drugi ze sprawców ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak dzięki prowadzonym działaniom i dokonanym ustaleniom w sprawie, funkcjonariusze zatrzymali 34-latka, który zmieniał miejsce swojego pobytu, a ostatecznie próbował ukryć się w – tapczanie w mieszkaniu swojego kolegi.
Mężczyzna także usłyszał zarzuty pobicia oraz gróźb karalnych i w poniedziałek stanął przed Sądem Rejonowym w Gryficach, który również na wniosek prokuratora zastosował wobec niego trzy miesięczny areszt.

Za popełnione przestępstwa 34 i 23-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni w przeszłości byli notowani przez Policję.

Sprawdź także

Czy tym razem uda się przekopać Port?

W najbliższą niedziele (18 sierpnia) w Porcie Morskim w Mrzeżynie odbędzie się IV edycja konkursu …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.