środa, 24 Kwiecień 2019
Home / BROJCE / Sprawdzian ósmoklasistów rozpoczęty

Sprawdzian ósmoklasistów rozpoczęty

Po wielu latach przerwy do sprawdzianu podsumowującego edukację przystąpili uczniowie klas ósmych. W poniedziałek pisali sprawdzian z języka polskiego. We wtorek z matematyki, a w środę w języka obcego.

Pomimo strajku nauczycieli uczniowie klas ósmych przystąpili do sprawdzianu. W poniedziałek pisali sprawdzian z języka polskiego. We wtorek z matematyki, a w środę w języka obcego. Jak podaje Centralna Komisja Egzaminacyjna, sprawdzian jest obowiązkowy, ale nie ma podanego jednak został minimalny poziom punktów. Zatem tego sprawdzianu nie możne nie zdać.

Na zdjęciu ósmoklasiści Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebiatowie, w której do sprawdzianu przystąpiło 46 uczniów. – W naszej szkole sprawdzian rozpaczął się bez problemów – powiedziała Ewa Zienowicz, dyrektor SP 2 w Trzebiatowie.

Sprawdź także

Obywatele będą mieli głos? Nowa inicjatywa uchwałodawcza dla mieszkańców Trzebiatowa

Pod koniec marca rada miejska przyjęła uchwałę dotyczącą możliwości wnoszenia inicjatyw obywatelskich. To otwiera nową …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.