czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / POWIAT / Marsz dla Życia przeszedł ulicami Trzebiatowa

Marsz dla Życia przeszedł ulicami Trzebiatowa

Marsz dla życia jest publiczną demonstracją obrońców życia człowieka. Ma on na celu manifestowanie wartości życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Tradycyjnie w Niedzielę Palmową w Trzebiatowie odbył się marsz w trakcie którego jego uczestnicy manifestowali wartości dla każdego życia. Uczestnicy Marszu przeszli ulicami Trzebiatowa z ulicy Zagórskiej do Sanktuarium Maryjnego.

Ludzie starsi i młodzi – idąc razem głosili wartości życia i swój sprzeciw wobec aborcji i eutanazji.”Jesteśmy za życie”, „Liczy się prawda”, to tylko niektóre hasła wypowiadane w czasie demonstracji. Marsz dla Życia ma na celu manifestowanie wartości życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Marsz dla Życia w Trzebiatowie odbył się tradycyjnie w Niedzielę Palmową. W tym roku obecni byli również przedstawiciele „Bractwa Małych Stópek” fundacji, która walczy o prawo do życia, wspiera najbardziej potrzebujące rodziny, a także Domy Samotnej Matki.

 

Sprawdź także

Sezon wakacyjny w gminie Trzebiatów oficjalnie otwart

W minioną sobotę (22 czerwca) w Mrzeżynie odbył się festyn z okazji oficjalnego otwarcia sezonu …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.