poniedziałek, 19 Sierpień 2019
Home / REGION / Trzebiatowski Gang Motocyklowy rozwiązany!

Trzebiatowski Gang Motocyklowy rozwiązany!

– Z dniem 8 kwietnia Trzebiatowski Gang Motocyklowy TGM zostaje rozwiązany. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali swoją obecnością na naszych zlotach i imprezach – czytamy na facebookowym koncie grupy. Motocykliści odwołali również tegoroczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

-Z dniem 8 kwietnia Trzebiatowski Gang Motocyklowy TGM zostaje rozwiązany. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali swoją obecnością na naszych zlotach i imprezach. Jednocześnie oświadczamy ze w tym roku Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Trzebiatowie nie odbędzie się – taki komunikat pojawił się na na facebookowym koncie grupy. -Tak, to prawda TGM został rozwiązany i w tym roku rozpoczęcie sezonu w Trzebiatowie nie odbędzie się – podkreślił Marcin Majchrzak, dotychczasowy Prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego.

Trzebiatowski Gang Motocyklowy powstał w 2009 r. W 2012 r. swoją siedzibę pasjonaci jednośladów otworzyli w piwnicy Pałacu nad Młynówką. Motocykliści z Trzebiatowa tradycję organizowania Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego przejęli po odejściu z trzebiatowskiej parafii ks. Piotra Kiliana pomysłodawcy akcji. Od wielu lat organizowali zbiórkę krwi zwaną Motosercem.

 

Sprawdź także

Piknik Zielny w Gąbinie

Park Edukacji i Rekreacji „Mandragora” w Gąbinie zaprasza na drugą edycję Pikniku Zielnego, który odbędzie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.