czwartek, 17 Październik 2019
Home / BROJCE / Trwa Strajk Nauczycieli. Raport z gminy Trzebiatów i Brojce

Trwa Strajk Nauczycieli. Raport z gminy Trzebiatów i Brojce

Trwa Strajk Nauczycieli. Przedstawiamy raport z gminy Trzebiatów i Brojce.

Józef Domański burmistrz Trzebiatowa – We wszystkich naszych szkołach trwa Strajk i nie ma zajęć dydaktycznych. Jednak na chwilę obecną dyrektorzy są w stanie, w ograniczonym stopniu zapewnić opiekę nad uczniami.

Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie pracuje w normalny sposób, ze względu na wczorajsze porozumienie „Solidarności” z Rządem.

Michał Zinowik wójt gminy Brojce – W naszej Gminie do strajku przystąpiła Szkoła Podstawowa w Brojcach. Szkoła w Dargosławiu pracuje normalnie, ponieważ w tej placówce nauczyciele w referendum „Solidarności” opowiedzieli się za strajkiem, a jak dobrze wiemy wczoraj ten Związek nawiązał porozumienie z Rządem.Na terenie naszej Gminy zmieniamy godziny pracy świetlic, aby zapewnić opiekę nad każdym uczniem. Ja sam będąc pedagogiem jestem w stanie, na tyle na ile to będzie możliwe, pomóc.

Sprawdź także

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie zostali uroczyście włączeni do grona społeczności. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.