środa, 24 Kwiecień 2019
Home / BROJCE / Trwa Strajk Nauczycieli. Raport z gminy Trzebiatów i Brojce

Trwa Strajk Nauczycieli. Raport z gminy Trzebiatów i Brojce

Trwa Strajk Nauczycieli. Przedstawiamy raport z gminy Trzebiatów i Brojce.

Józef Domański burmistrz Trzebiatowa – We wszystkich naszych szkołach trwa Strajk i nie ma zajęć dydaktycznych. Jednak na chwilę obecną dyrektorzy są w stanie, w ograniczonym stopniu zapewnić opiekę nad uczniami.

Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie pracuje w normalny sposób, ze względu na wczorajsze porozumienie „Solidarności” z Rządem.

Michał Zinowik wójt gminy Brojce – W naszej Gminie do strajku przystąpiła Szkoła Podstawowa w Brojcach. Szkoła w Dargosławiu pracuje normalnie, ponieważ w tej placówce nauczyciele w referendum „Solidarności” opowiedzieli się za strajkiem, a jak dobrze wiemy wczoraj ten Związek nawiązał porozumienie z Rządem.Na terenie naszej Gminy zmieniamy godziny pracy świetlic, aby zapewnić opiekę nad każdym uczniem. Ja sam będąc pedagogiem jestem w stanie, na tyle na ile to będzie możliwe, pomóc.

Sprawdź także

Wielkanocne skarby w naszej tradycji

Nie wyobrażamy sobie bez nich świąt. Jest jednym z najważniejszych elementów koszyczka ze święconką. Występuje …

2 komentarze

  1. Kiedy zakaczy się strajk

  2. Jak nauczyciele nie dostaną pieniędzy za czas strajku to zakończą strajk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.