poniedziałek, 19 Sierpień 2019
Home / SPORT / Weź udział w IV edycji Biegu Nałęcza

Weź udział w IV edycji Biegu Nałęcza

W niedzielę, 14 kwietnia w Trzebiatowie odbędą się obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Głównym celem uroczystości jest upamiętnienie śmierci Honorowego Obywatela Trzebiatowa Stanisława „Nałęcza” Komornickiego i pozostałych dziewięćdziesięciu pięciu ofiar Katastrofy Smoleńskiej, wśród których znaleźli się przedstawiciele najwyższych organów władz RP na czele z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Lechem Kaczyńskim i Pierwszą Damą Marią Kaczyńską.

Uroczystym obchodom towarzyszyć będzie czwarta edycja „Biegu Nałęcza”. Bieg na trasie Włodarka – Trzebiatów rozpocznie się o godz. 11:00, a marsz Nordic Walking o godz. 10.30. Meta będzie usytuowana na wysokości głównego wejścia do Urzędu Miejskiego. Dystans biegu głównego (również Nordic Walking) wynosi 5 km, dla najmłodszych zostanie zorganizowany dodatkowy bieg z ul. Parkowej.

 

Sprawdź także

Turniej piłki siatkowej „nad Stawkiem”

W najbliższy piątek, 16 sierpnia nad Stawkiem w Gryficach odbędzie się turniej piłki siatkowej plażowej. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.