Home / POWIAT / Nowe place zabaw powstaną w Trzebiatowie

Nowe place zabaw powstaną w Trzebiatowie

Jeszcze w tym roku na terenie Trzebiatowa pojawią się dwa place zabaw. Będą one zlokalizowane: przy powstającym przedszkolu na ulicy  Długiej oraz przy oddziale przedszkola na ulicy Waryńskiego.

2 kwietnia w trzebiatowskim ratuszu podpisana została umowa pochodząca z funduszy Lokalnej Grupy Działania „Gryflandia, na dofinansowanie projektu budowy placów zabaw w Trzebiatowie,  pomiędzy Urzędem Marszałkowskim reprezentowanym przez wicemarszałka Jarosława Rzepę, a Gminą Trzebiatów, którą reprezentował Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa.

Dofinansowanie projektu o nazwie: Budowa placu zabaw przy ulicy Długiej oraz przebudowa istniejącego placu zabaw przy ulicy Waryńskiego w miejscowości Trzebiatów” w ramach Projektu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020″  opiewa na kwotę 61 402 zł. W ramach budowy placów zabaw pojawią się tam zestawy zabawowe, nawierzchnie amortyzacyjne oraz elementy małej architektury.

Sprawdź także

Mistrzostwa Polski Młodziczek w unihokeju rozegrane zostaną w Mrzeżynie

W najbliższy piątek w hali MCS rozpocznie się prawdziwe święto unihokeja. Przez trzy dni o …

Jeden komentarz

  1. Cudownie…..a może tak plac zabaw na Kilinskiego zamiast zalosnego boiska….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.