sobota, 17 Sierpień 2019
Home / TRZEBIATÓW / Pożar mieszkania w Trzebiatowie

Pożar mieszkania w Trzebiatowie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ulicy Szafirowej w Trzebiatowie. Ogień w mieszkaniu rozprzestrzenił się najprawdopodobniej wydostając z pieca kaflowego. Nikomu nic się nie stało.

6 jednostek straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ulicy Szafirowej w Trzebiatowie, do którego doszło 30 marca w godzinach popołudniowych. Do pożaru zostały zadysponowane jednostki z Państwowej Straży z Gryfic (2), OSP Trzebiatowa (2) Gołańczy Pomorskiej oraz Niechorza. Z płonącego mieszkania o własnych siłach wyszedł mężczyzna, któremu nic się nie stało. Ogień w mieszkaniu rozprzestrzenił się najprawdopodobniej wydostając z pieca kaflowego. Strażacy w czasie akcji zabezpieczyli sąsiednie mieszkania oraz butle gazową przed ewentualnym wybuchem.

Sprawdź także

Mecz pokoleń Orła Mrzeżyno

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. W sobotę 10 sierpnia, już po raz czwarty obecni zawodnicy Orła …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.